Matematika

Kenguru matematika megyei verseny

Szarvas Milán 4. hely

Zrínyi matematika megyei verseny

Szarvas Milán

 

Kobaktörő matematikaverseny

3. évfolyam
1. helyezett Kertész Janka
2. helyezett Magyar Eszter
4. évfolyam
2. helyezett Szarvas Milán

 

Szabóné Prokop Etelka Matematika Emlékverseny

5. évfolyam
1. Varga Viktória
6. évfolyam
1. Polgár Sándor Bendegúz
2. Hatala Ágnes és Berencsi Gergő
8. évfolyam
1. Zsólyomi Samu

 

Bolyai Matematika Csapatverseny.
A „Csavaroseszűek” nevű csapat tagjai:
Butykai-Jenei Áron,
Kertész Janka,
Erdősi Bendegúz,
Gregó Dóra.

Bolyai Matematika csapatverseny
6.évf. MEGYEI 2.helyezés:
Berencsi Gergő
Hatala Ágnes
Polgár S. Bendegúz
Salák Levente

 

Megyei matematikaverseny

3. évfolyamán Magyar Eszter 10. helyezést
6. évfolyamon Polgár Sándor Bendegúz 2. helyezés

 

CURIE Matematika verseny területi döntő (Sajószentpéter)
6.évf. 1.Berencsi Gergő  ORSZÁGOS DÖNTŐBE jutott
2.Polgár S.Bendegúz
3.Pollák István Zétény
5.évf. 1.Tyukodi Zóra

 

PANGEA NEMZETKÖZI MATEMATIKA ÉS DUGONICS ANDRÁS MATEMATIKA VERSENY

 Megyei eredményOrszágos eredmény
3. évfolyam
Kertész Janka2. (89 versenyző)13. (4127 versenyző)
Butykai- Jenei Áron8.162.
4. évfolyam
Szarvas Milán15. (105 versenyző)303 (4422 versenyző)
5. évfolyam
Nagy Levente1. (176 versenyző)Országos döntőbe jutott!!!
Rubi Kristóf26.1441. (5270 versenyző)
Tyukodi Zóra34.1708.
Varga Viktória34.
6. évfolyam
Polgár Sándor Bendegúz1. (157 versenyző)93. (4601 versenyző)
Berencsi Gergő5.296.
Hatala Ágnes10.489.
7. évfolyam
Batta Vendel14 (118 versenyző)622. (3844 versenyző)
Kollár Sándor14.
8. évfolyam
Zsólyomi Samu11. (100 versenyző)940. (3276 versenyző)

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

A 2. évfolyam
Varga Balázs a 16. helyezés.
3. évfolyamon Magyar Eszter 18. hely
4. osztályosok Szarvas Milán 10. hely
6. osztályosok Berencsi Gergő a 17. hely.

Kertész Janka, 3. évfolyam, 1. hely, megnyerte a megyei versenyt. Az országos fordulót 2017 áprilisában rendezik majd Debrecenben, ahol megyénket ő képviseli.

 

Hegyalja Matematika Verseny döntője

3. osztály
4. hely Magyar Eszter (Kovác Teodóra)

6. osztály
2. hely Polgár Sándor Bendegúz (Tarr Tamásné)
7. hely Hatala Ágnes (Tarr Tamásné)

 

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei eredmények:

3.osztály
5. hely Kertész Janka (Sváb-Szmetán Enikő)
6. hely Magyar Eszter (Kovác Teodóra)
9. hely Brenner Lili Réka (Kovác Teodóra)
4. osztály
4. hely Szarvas Milán (Polgáriné Pleszkó Csilla)
6. osztály
6.  hely Polgár Sándor Bendegúz (Tarr Tamásné)

 

 

Nemzetközi Magyar Matematikaverseny Megyei forduló(Megyei Matematikaverseny)
2.Helyezés Polgár Sándor Bendegúz(6.o.) ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTT!

 

Dugonics András Matematika verseny (Katolikus iskolák matematika versenye) országos döntő
7.helyezés Berencsi Gergő
8.helyezés Polgár Sándor Bendegúz