Magyar nyelv- és Irodalom

Bendegúz anyanyelvi megyei verseny

Szarvas Milán 5. hely

Bendegúz Nyelvész megyei verseny

Szarvas Milán 3. hely

Hernádszentandrás Tehetségkutató verseny

Vers kategória

I. korosztály
1. helyezett: Üveges Réka
3. helyezett: Sohajda Zsolt Balázs

II. korosztály
1. helyezett: Dudás Flóra

III. korosztály
1. helyezett: Pollák István Zétény
2. helyezett: Vaszily Gréta

IV. korosztály
3. Hrabovszki Adél
Különdíj: Németh Réka

 

Bolyai Megyei Anyanyelvi Csapatverseny

3.évfolyam (38 csapat)

11. helyezés

Butykai-Jenei Áron
Erdősi Bendegúz
Gregó Dóra
Kertész Janka

Felkészítő: Lengyel Anna

4.évfolyam (44 csapat)

17. helyezés

Bodnár Hunor
Kiss Gréta
Kristóf Réka
Szarvas Milán

Felkészítő: Kuszkó Lilla

5. évfolyam (65 csapat)

17.hely

Kalecsár Gerda
Lengyel Zoé
Oravecz Dorka
Rozsnyai Rebeka

Felkészítő: Bartek Nikolett

6. évfolyam (49 csapat)

3. helyezés

Adorján Nikolett
Hódi Csenge Ágota
Nagy Alexandra
Polgár Sándor Bendegúz

Felkészítő: Varga Józsefné

18. helyezés

Hatala Ágnes
Petrényi Simon
Solcz Boglárka
Varkoly Kristóf

Felkészítő: Rácz Lászlóné

7. évfolyam (15 csapat)

1. helyezés – továbbjutott az országosra

Buchala Márta
Illés Flóra
Kollár Sándor
Tyukodi Sámuel

Felkészítő: Varga Józsefné

12. hely

Hocza Barbara
Kiss Henrietta
Nagy Máté
Takács Orsolya

Felkészítő: Rácz Lászlóné

8. évfolyam (14 csapat)

5. helyezés

Germus Eszter
Illés Eszter
Sándor Kitti
Venczel Luca

Felkészítő: Rácz Lászlóné

9. helyezés

Hancsák Fanni
Ortó Zsófia
Podráczki Anna
Szopkó Krisztina

 

Ongai nyelvtan-helyesírás verseny
Szarvas Milán 4. hely

 

6.évfolyam: Polgár Sándor Bendegúz 10. h. /Varga Józsefné/
8.évfolyam: Szopkó Krisztina 10. h. /Rácz Lászlóné/

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló

6.évfolyam: Nagy Alexandra 6. h. /Rácz Lászlóné/
7.évfolyam: Tyukodi Sámuel 8. h. /Varga Józsefné/

 

Bendegúz anyanyelvi verseny megyei forduló

1.évfolyam: Kiss Lilla Emma 5. h. /Olejnyik Éva/
3.évfolyam: Gregó Dóra 9. h. /Lengyel Anna/
4.évfolyam: Szarvas Milán 3. h. /Kuszkó Lilla/
Kiss Gréta 9. h.
6.évfolyam: Polgár Sándor Bendegúz 2. h./Varga Józsefné/
8.évfolyam: Venczel Luca 4. h. /Rácz Lászlóné/

 

 

Minden jog fenntartva!!! © 2012 Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Encs
Fenntartó: Egri főegyházmegye