Művészeti iskola

Hernádszentandrás Tehetségkutató verseny

Furulya kategória

II. korosztály
3. helyezett: Buchala Cecília
Különdíj: Tóth Dorina

III. korosztály
2. helyezett: Gyárfás Petra
3. helyezett: Ignácz Dorina

IV. korosztály
2. helyezett: Zajácz Noémi
3. helyezett: Zsíros Lilla

 

19. Vécsey – Vásárhelyi Kamara Népdaléneklési és Néptáncverseny

1.helyezésével kiemelkedett a Bubulyka kamara tánccsoport
(Ignácz Dorina, Kovács Panna, Nagy Alexandra, Juhász Bence, Polgár Sándor Bendegúz, Polgári Trisztán)
és az énekegyüttes, mely
2.helyen végzett.(Ignácz Dorina, Kiss Boglárka, Kovács Panna, Makranczi Mária)
Különdíjat kapott kiemelkedő színpadi alakításáért és táncáért Polgár Sándor Bendegúz.
Bár dobogóra nem állhatott, szívét, lelkét beleadta produkciójába a Kis Bubulyka és a Csikuska csapata is.

 

XX. Zempléni Szólótánc Fesztivál

  1. Juhász Bence – Örökös zempléni bokréta (háromszor nyert fődíjat) + örökösök különdíja
  2. Polgár Sándor Bendegúz – zempléni bokréta ( fődíj)
  3. Polgári Trisztán –zempléni bokréta ( fődíj)
  4. Kovács Panna –zempléni kaláris ( fődíj)
  5. Novák Irisz – zempléni kaláris ( fődíj)
  6. Valovics Katalin – zempléni kaláris ( fődíj)
  7. Polgári Léda – zempléni kaláris ( fődíj)
  8. Tóth Szebasztián – zempléni bokréta 2. alkalommal ( fődíj)

Különdíjasok:

  1. Nagy Alexandra (zsűri különdíja)
  2. Nyitrai Dávid (zsűri különdíja)
  3. Oravecz Dorka ( Kalocsai táncok kiváló stílusáért)
  4. Kiss Henrietta ( szép színpadi viselkedéséért)
  5. Horváth Helga ( szatmári táncok szép színpadi megjelenítéséért)
  6. Takács Anett (zsűri különdíjas)

 

Zempléni furulyaverseny

II. Kategória:
2.hely: Tóth Dorina (4.B)
3.hely: Dudás Flóra (3.A)
III.Kategória:
1.hely: Gyárfás Petra (6.A)
2.hely: Zsiros Lilla (7.A)

 

Katolikus iskolák között rajzverseny, Szerencs

Somosi Panna 5.b: 3. helyezés (Grafikus csendélet)
Tóth Dorottya 7.a: 2. helyezés (Illusztráció)
Makranczi Mária 6.b: 2. helyezés (Illusztráció)
Iván Ákos 8.a: 1. helyezés (Grafikus csendélet)