Encsi és abaújdevecseri ministránsok táborozása a Sarudi Genezáret Katolikus Ifjúsági Üdülőben Az encsi és abaújdevecseri ministránsok közül 18 fő részesülhetett abban a jutalomkirándulásban, melyet dr. Garancsi László prépost, főesperes atya jóvoltából szeptember...
Iskolánk rendszeresen ministráló tanulói három napos jutalom táborozáson vehettek részt Egerben. Programjukat igyekeztünk úgy összeállítani, hogy minél változatosabb legyen, helyet kapott benne a játszva tanulás, a lelki gyarapodás, a kikapcsolódás és pihenés is. Az...