Valaminek, ajtóknak, szíveknek kell megnyílniuk. Készülünk a nagy ünnepre, a méltó fogadásra, felkészítjük lelkünket a csodára. Iskolánkban az adventi időszak nem a semmittevésről nevezetes. Már december elején megkezdődik az épület kitakarítása, ünnepi díszbe...
Iskolánk minden karácsony előtt részt vesz valamilyen adománygyűjtő programban. Ilyenkor igyekszünk példát mutatni mindenkinek, hogy összefogással, jó cselekedetekkel és önzetlen adományozással jobbá, boldogabbá tegyük nehéz sorsú embertársaink ünnepét. Idén a...